Anabelle 3’ün ismi duyuruldu! Merakla beklenen ilk fragman çıktı

0

Korku Senası ismiyle bilinen, Conjuring evreninde geçen Anabelle 3’ün ismi ve çıkış tarihi resmi olarak yayınlandı. Filmin ismi duyurulurken yapımcı ekip film Anabelle 3 için bir tanıtım fragmanı yayınlandı ve tanıtım fragmanında filmin ismi Anabelle: Comes Home (Anebelle Eve Dönüyor) olarak duyuruldu.

2013 yılında James Wan’ın yönettiği ilk Conjuring filmi ile başlayan, günümüze gelene kadar t beş film yayınladı ve dünya genelinde tam 1,5 milyar doların üzerinde bir hasılat yaptı.

Herkesin gelmesini tahmin ettiği, üçüncü bir Annabelle filmi geçen yaz onaylandı ve şimdi de Annabelle 3 için açılan resmi Twitter hesabı, filmin resmi adının Annabelle: Comes Home olacağını, yayınladığı on bir saniyelik bir tanıtım fragmanı ile ortaya koydu. Korku dünyasını ve Conjuring, Anabelle serisini sevenler bu fragmanın arkasından teoriler üretmeye başladılar bile.

Anabelle serisinin konusu

John Form, oyuncak bebek koleksiyonu yapan hamile eşi Mia için yeni bir oyuncağı beğenir ve alır. Beyaz gelinlik giydirilmiş, eşine zor rastlanır bu antika oyuncak bebek Mia için harika bir hediye olacaktır. Mia beklediği gibi hediyesi Annabelle isimli oyuncağı görünce oldukça sevinir, ancak bu güzel anlar çok uzun sürmez. Form ailesinin evi bir gece evleri sapkın bir tarikat tarafından basılır ve ciddi bir saldırıya uğrarlar. Saldırganlar uzaklaşırlar ancak hiçbir şey çözülmüş değildir. Zira ailenin hiç tahmin edemeyeceği bir kötü ruhu evde bırakmışlardır. 

Anabelle: Comes Home Ne Zaman Çıkıyor?

Çoğu korku sever bu anı bekliyordu. En son Anabelle filmi 2017 senesine vizyona girmişti ve o günden yeni bir Anabelle filmi hakkında pek bir şey konuşulmadı. Fakat sonunda Anabella 3. filmiyle geri dönüyor. James Wan’ın yazdığı, Garry Dauberman’in yönettiği Anabelle: Comes Home
3 Temmuz 2019 tarihi itibariyle sinemalardaki yerini alacak. Eğer Korku senası seveni veya ”Hiç bir film beni korkutamaz” diyorsanız, çoğu kişiyi korkutmayı başaracak bu filme çıktığı zaman sinemada bir göz atın.

Anabelle: Comes Home Oyuncuları

Anabelle’nin 3. filmi oyuncu kadrosu olarak şimdilik oldukça sağlam duruyor. Daha tam ve resmi bir şekilde açıklanmamış oyuncu kadrosunda Madison Iseman, Mckenna Grace, Patrick Wilson, Katie Sarife, Stephan Blackehart bulunuyor. Filmin çıkış tarihi yaklaştıkça kadroya katılan yeni oyuncular da eminiz ki duyurulacaktır. Fakat Anabelle 3 bu haliyle bile oldukça başarılı oyuncu seçimleri yapmış denebilir.

Anabelle: Comes Home


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.