Avatar 2 ne zaman vizyona girecek? Bilmeniz gereken her şey

0

James Cameron’ın 2009 yılında karşımıza çıkardığı Avatar filmi o zamana kadar hiç görmediğimiz CGI efektlerini ekran başına taşımıştı. Ayrıca Avatar filminin bütün olayı efektleri değildi. Film çok başarılı bir hikaye, hikaye anlatımı ve karakter gelişimini sahipti. Sonuç olarak ekip, bu başarılarının meyvesini yediler. Tüm zamanların en çok gişe yapan ve gelir getiren filmi olmayı başaran Avatar çıktığı sene kırılmadık rekor bırakmadı. İşte o seneden yani 2009’dan beri seyirciler Avatar 2 için bekliyor. Normalde daha erken çıkması beklenen Avatar 2 ertelendi ve onun yerine James Cameron’un yeni filmi Alita vizyona girdi. Söylenenlere göre Avatar 2 filminin bütçesi 450 milyon dolar olacak ve izleyiciyi oldukça şaşırtmayı başaracak. Serinin devam filminin ise 2020 senesi içerisinde geleceği kesinleşti denebilir. Gelin Avatar filminin konusuna ve Avatar 2 ne zaman çıkacak? mevzusuna daha detaylıca bakalım.

Avatar Konusu

Bir hırsızlık olayında ağabeyi ölen yarı felçli Jake Sully, Pandora adındaki uzak bir gezegende misyonunun başına geçmeye karar verir. Bu yerde Na’vi adında giderek tükenmekte olan bir halk yaşamaktadır. Jake, bu herkesten farklı, özgün ırkla tanıştıkça doğa ile de bütünleşir. Askeri bir şirket, söz konusu yeri ve oradaki kaynakları mercek altına almak üzere Avatar adında bir program meydana getirmiştir. Bu program insanları kısmen insan kısmen de Na’vi haline büründürerek misyon amaçlı Pandora’ya göndermektedir. Bu sisteme gönüllü dahil olan Botanist Dr Grace Augustine ve Jake Sully için başka bir yaşam var olacaktır. Sully, Pandora’ya geçtiği anda felçli bedeni değişime uğrayarak işlevsel hale gelmektedir. Bu sırada Na’vi halkından Prenses Neytiri ile karşı karşıya gelen Jake, ansızın bir farkındalık yaşar ve bir araştırma misyonu ile gönderildiği bu gezegeni, kendi dünyalısından korumaya karar verir.

Üç boyutlu, son teknoloji ürünü ve ciddi anlamda yüksek bütçeli filmin yönetmeni James Cameron’e, Titanik, Yaratıklar ve Terminator filmlerinden hayranız. Oyuncu kadrosunda ise Zeo Saldana, Sam Worthington, Stephen Lang, Michelle Rodriguez, Sigourney Weaver gibi isimler var.

Avatar 2 ne zaman çıkacak

Avatar 2 Ne Zaman Çıkacak? Avatar 2 oyuncuları

”Avatar 2 ne zaman çıkacak?” sorusu herkesin kafasını kurcalayan bir soru. Avatar 2, 18 Aralık 2020 tarihinde beyaz perdede izleyicileriyle buluşacak. Filmin önceki çıkış tarihi açıklandıktan sonra film bir ertelemeye daha giderek 2020 senesinin son ayına gitti. Bu da demek ki film neredeyse 2021 senesinde çıkışını gerçekleştirecek. 450 milyon dolar bütçesi olan Avatar 2 filmi için beklentilerimiz yüksek umarım seven izleyicilerini hayal kırıklığına uğratmaz.

Avatar 2 oyuncu kadrosunda ilk filmden hatırlayacağımız
Zeo Saldana, Sam Worthington, Stephen Lang, Michelle Rodriguez, Sigourney Weaver, Oona Chaplin, Cliff Curtis gibi ünlü oyuncular var. Bunların haricinde birçok yeni oyuncu da filmin kadrosuna katılacaktır. Fakat şu anlık bunlardan haberdar değiliz. Filmin çıkışına yakın bir zaman kaldığında muhtemelen bütün detayları öğrenmiş oluruz. Umarım Avatar 2 ne zaman çıkacak?, Avatar 2 oyuncuları gibi detayları sizlere düzgünce ulaştırmayı başarmışızdır. Eğer siz de bu detayları öğrenmek istiyorsanız sitemizi takibe alabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.