Avengers: Endgame filminden yeni görseller sızdırıldı

0

Avengers: Infinity War filmini izlediğimizden beri sıradaki film hakkında herhangi bir şey görmeyi bekliyorduk. Hepimizin merakla beklediği Avengers: Endgame filminden yeni görseller Empire dergisinin kapak fotoğraflarından sızdırıldı. Sızdırılan görsellerde heyecanla görmeyi beklediğimiz Thanos’u da sonunda gördük. Ayrıca dikkat çeken bir diğer nokta ise ”Bir Devrin Sonu” başlığı oldu.

Ülkemizde ABD’den bir gün önce 25 Nisan’da vizyona girecek olan Avengers: Endgame filminden geçtiğimiz hafta ikinci fragman yayınlandı. Fragmanın yayınlanmasının üzerine teoriler üretilirken bir Reddit kullanıcısı sızdırılan Empire Dergisinin kapak fotoğrafındaki görselleri Bu hafta da Empire dergisi filmden yeni görselleri bize sundu. ”Bir Devrin Sonu” başlıklı görsel aralarında en dikkat çekeni oldu.

TEORİLER VE TAHMİNLER

Russo kardeşler verdikleri bir röportajda ”Infinity War ve Endgame birbirlerinden ayrı filmler olacak” dedi. Bu demek oluyor ki Avengers: Endgame filminde farklı bir Thanos görebiliriz. Infinity War filminin sonunda Thanos bir kenara çekilmiş yarısını yok ettiği evrenin keyfini çıkartıyordu. Thanos onunda amacına ulaşmış ve emekli olmuştu. Bu yüzden önümüzdeki filmde şu anki Thanos’tan farklı bir Thanos göreceğimiz oldukça muhtemel. Kim bilir belki de amacına ulaştığı için bazı kötülüklerden arınmış bile olabilir. Tabii kesin bir şey söylemek için oldukça erken.

En yaygın teorilerden bir tanesi Avengers: Endgame filminin ana kötüsünün New York savaşı sırasında koltuğundan kalkmayan Thanos olacağı yönünde. Taşları daha toplamamış ve ileride neler başaracağının farkında olmayan bir Thanos. Sızdırılan set fotoğrafları da bu teroiyi destekler nitelikte. Bu teorinin doğru olması durumunda Avengers ekibinin de geçmişe gideceğini onaylamış oluruz.

Avengers: Endgame

AVENGERS: ENDGAME NE ZAMAN ÇIKACAK?

Avengers: Endgame, 25 Nisan 2019 tarihinde beyaz perdede ki yerini alacak. Avengers: Infinity War filminden sonra beklentiler büyük oranda arttı. Bu yüzden filmi iyi bir yerden izlemek istiyorsanız biletinizi erkenden almanızı tavsiye ederiz. Biletlerin erkenden tükeneceğini tahmin ediyoruz. Çıkacak filmde ise diğer Marvel Sinematik Evreni filmlerinden bildiğimiz Robert Downey Jr, Chris Evans, Scarlet Johansson, Chris Hemsworth, Paul Rudd, Brie Larson, Jeremy Renner gibi isimler yer alıyor. Fakat çok büyük ihtimalle hikaye Steve Rogers yani Captain America (Chris Evans) perspektifinden anlatılacak.

Avengers: Endgame

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.