Borderlands 3 resmi olarak duyuruldu!

0

Evet, sonunda beklenen oldu. En son oyunlarını 18 Eylül 2012 tarihinde yayınlayan Gearbox Software bugün yani 27 Mart 2019 tarihinde yeni oyunları Borderlands: Mask of Mayhem oyunun tanıtım fragmanını yayınlanmıştı ve bizde çıkacak bu oyunun Borderlands 3 olabileceğine dair bazı ipuçları yakalamıştık. Eğer yayınlandığı zaman yazımızı okumadıysanız ona da göz atmanızı tavsiye ederiz. Bugün ise tanıtım fragmanın çıkışının üzerinden neredeyse 24 saat geçmeden yeni bir fragman yayınlandı. Fakat bu fragman 1 dakikalık bir tanıtım fragmanının ötesine geçen, gerçek bir fragmandı. Dört dakika uzunluğunda olan bu fragmanda Borderlands: Mask of Mayhem oyunun Borderlands 3 olacağı resmi olarak duyuruldu.

Fragman içerisinde pek çok yeni şey görme imkanı yakaladık. Bunlardan en dikkat çekenleri eski oyunlardan tanıdığımız karakterler oldu. 2012 senesinden bu yana görmediğimiz fakat oldukça sevdiğimiz ve kafamızda yer etmiş bu karakterleri görmek bizleri epey heyecanlandırdı. Bunun yanı sıra fragman bizlere yeni düşman karakterler ve ”Vault Hunters” adı verilen bir diğer düşman türünü tanıttı. Lakin bizi fragmanda en çok etkilemeyi başaran şey oyunun görüntüsü oldu. Eski Borderlands oyunlarının dokularını ve tahminimizce aynı motoru kullanan Borderlands 3 oldukça net ve hoş bir grafik sunuyor. Bunlara ek olarak Borderlands 3 fragman esnasında silahların ve çevredeki taşıtların çeşitliliğine de dikkat çekmeye çalışmış gibi duruyor. Çünkü fragman esnasındaki silahlar ve araçlar neredeyse her seferinde değişiyor. Bu olay tabii ki bizleri heyecanlandırmayı başardı. Umalım ki Gearbox Software işini hakkıyla yapar ve Fallout 76, Anthem gibi büyük firmaların kötü yapımlarının ağzımızda bıraktığı kötü tadı siler

Borderlands 3 Fragmanı Yayınlandı!

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi firma bizlere içi gerçekten dolu bir fragman verdi. Fragmanda birçok yeni şey görebiliyoruz. Bunun yanı sıra fragman üstünde teoriler kurmaya bile oldukça açık. Zaten tahminimizce Reddit kullanıcıları çılgın teorilerini şimdiden üretmeye başlamışlardır.

Eğer Borderlands: Mask of Mayhem tanıtım fragmanını izlemediyseniz onu da buraya tıklayarak izleyebilir ve Borderlands: Mask of Mayhem tanıtım fragmanı duyurulduğunda yazdığımız yazımıza göz atmadıysanız ona da göz atabilirsiniz. Güncel Borderlands yazılarından haberdar olmak istiyorsanız Fizidi’yi takip etseniz iyi edersiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.