Bu Ay Çıkacak Ve Devam Edecek Diziler (Ağustos 2019) listemiz ile karşınızdayız… Çok haraketli bir yazın sonuna doğru yaklaşırken, yeni ay ile birlikte ekranlara yeni diziler de gelmeye devam ediyor. Önceki aylarda olduğu gibi Ağustos ayında da başarılı yapımlar izleme şansı elde edeceğiz. Siz; dizi severlere özel olarak bu ay çıkacak ve devam edecek dizileri araştırdık. Arkanıza yaslanıp, aşağıdaki listemize göz atabilirsiniz.

No One Saw a Thing (Sundance) – 1 Ağustos

Sundance kanalında yayınlanacak No One Saw a Thing; 6 bölümlük bir suç dizisi. Seride 80’li yıllarda yaşanan gerçek bir cinayet anlatılacak. Yapımın konusunu ilginç kılan ise; işlenen cinayetin 60 görgü tanığının olması ve bu tanıkların her birinin hiçbir şey görmediğini iddia etmesi. Son yıllarda gerçek olayların anlatıldığı yapımların büyük başarılar elde etmesi, bu tarz serilerin artmasında büyük rol oynuyor. Bakalım bu seri de diğerleri kadar başarılı elde edebilecek mi hep birlikte göreceğiz.

BH90210 (FOX) – 7 Ağustos

Nostalji gerçekten de güçlü bir etki! Beverly Hills, 90210 isiml, yapım, 6 bölümlük yeniden çevrimleri ile geri dönüyor. Hem de yapım orijinalindeki kadrodan fire vermeden izleyicileri ile buluşacak. Eski dizilerin yeni bölümleri ile yeniden yayın hayatına başlaması, son yıllarda bir hayli arttı. Nostaljinin etkisi 2019’da başarılı bir etki gösterirse, daha fazla bölümlerin gelmesi de mümkün olacaktır.

Two Sentence Horror Stories (The CW) – 8 Ağustos

Korku dizisi severlere müjde! Her yeni bölümü ayrı bir korku hikâyesi anlatacak olan antoloji serisi Two Sentence Horror Stories, 8 Ağustosta başlıyor. Yapımcılardan gelen açıklamalara göre seri; toplumdaki politik ve teknolojik korkuları konu edinecek. Bu açıklama ile beraber yapımın, Black Mirror serisine olan benzerliği izleyicileri ikiye ayırdı. Kimi dizi severler benzerliği kötüye yorsa da diğer izleyiciler bu benzerlikten dolayı heyecanlandı.

Why Women Kill (CBS All Access) – 15 Ağustos

Desperate Housewives dizisinin yaratıcısı Marc Cherry yine karşımıza, kızgın ev kadınları ile ilgili bir komedi ile geliyor.  Yayın hayatına başlayacak bu yapımda; 3 farklı ev kadının eşlerinin ihanetleri ile nasıl başa çıktığını izleyebileceğiz. Seride; Lucy Liu, Ginnifer Goodwin ve Alexandra Daddario gibi güçlü isimleri yer alıyor. Bakalım bu yapım, Cherry’nin bir önceki gözdesi kadar tutacak mı göreceğiz.

Mindhunter (Netflix) – 16 Ağustos

Uzun zamandır heyecanla beklenen Netflix orijinal yapımı Mindhunter sonunda ikinci sezonu ile geri dönüyor. Seri katillerin psikolojilerini inceleyen FBI ajanlarını konu edinen yapım, yeni sezonu ile de çok iddialı. Yeni sezonda; ajanların tek bir dava ile özel olarak ilgilenmeye başlamalarını ve de çocukları hedef alan bir seri katili yakalamak için sarf ettikleri çabayı izleyeceğiz.  

The Affair (Showtime) – 25 Ağustos

Bu ay çıkacak ve devam edecek diziler listemizin sıradaki yapımı; The Affair. İki insanın yaşadığı yasak ilişkiyi konu edinen The Affair, beşinci sezonu ile ekranlara dönüyor. Kadın erkek ilişkileri ile ilgili önemli konulara değinen yapım, yeni sezonunda da 11 bölüm ile hayranları ile buluşacak. Yapım; hem kadın hem de erkek bakış açısını, izleyicilere yansıtabildiği için bu kadar süredir insanlar tarafından severek takip edildi.

Carnival Row (Amazon Prime) – 30 Ağustos

Amazon Prime’ın 2019 için yayınlamayı planladığı en iddialı yapımlardan Carnival Row, Ağustos ayının sonunda izleyicileri ile buluşmaya geliyor. Yapım; Viktorya döneminde geçiyor ve büyülü yaratıkların insanlar arasında yaşadığını anlatıyor. Orlando Bloom ve Cara Delevigne ise yasak bir insan-peri ilişkisini yaşayan karakterleri canlandırıyor. Fantezi serisi hem ikilinin yaşadığı ilişkiyi hem de Bloom’un karakterinin karıştığı gizemli cinayeti anlatacak.

The Dark Crystal: Age of Resistance (Netflix) – 30 Ağustos

Bu Ay Çıkacak Ve Devam Edecek Diziler (Ağustos 2019)

Jim Henson’ın Thra’nın dünyasını anlatan, efsanevi fantezi yapımını hatırlayanlara güzel bir haber geldi. Mistik Gelfings halkının hikâyesini tekrar konu edinen Netflix yapımı, hayranların özlemlerini gidermek için geliyor. Bu yeni yapımın kadrosunda;  Helena Bonham Carter, Taron Egerton ve Andy Samberg gibi önemli isimler yer alacak.

Bu ay çıkacak ve devam edecek diziler (Ağustos 2019) listemiz burada sona eriyor. başarılı yapımların yer aldığı Ağustos ayı da diğer aylar gibi diziler adına pek çok başarılı yapım vaat ediyor. Arkanıza yaslanın ve bu yeni ayda yayınlanacak yapımların tadını çıkarın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir