Ekibimiz

Fizidi ekibi olarak sizlere en kaliteli içerikleri sunabilmek öncelikli hedefimiz. Bu bağlamda geniş ve güvenilir bir yazar kadrosu ile çalışıyoruz. Eğer yazarlarımızdan veya teknik ekibimizden birisi ile iletişime geçmek istiyorsanız burada yer alan E-Posta adreslerini kullanabilirsiniz.

Mert Aktaş – Kurucu
mert.aktas@fizidi.com

Mustafa Aydın – Kurucu
mustafa.aydin@fizidi.com

Emine Erişken – Yazar
emine.erisken@fizidi.com

Tolga Alp – Yazar
tolga.alp@fizidi.com

Ezgi Özbulut – Yazar
ezgi.ozbulut@fizidi.com

Ediz Erdinç – Yazar
ediz.erdinc@fizidi.com

Anıl Keskinbaş – Yazar
anil.keskinbas@fizidi.com

Bizimle Çalışmak İster Misiniz ?

Oldukça yeni bir kuruluş olmamızdan dolayı henüz yeterli iş gücüne ulaşabilmiş durumda değiliz. Bu yüzden sürekli olarak bizimle çalışacak yeni yazarlar aramaktayız. Eğer kendinizi bizimle çalışabilmek için uygun görüyorsanız, iletisim@fizidi.com adresine kendinizi tanıtan ve varsa eski tecrübelerinizi içeren detaylı bir özgeçmiş göndermenizi rica ediyoruz.

İletinizi gönderdikten sonra 3 iş günü içerisinde olumlu veya olumsuz bir geri dönüş alacaksınız. Şayet eğer geri dönüşümüz olumlu olursa websitemizde çalışmaya başlayabileceksiniz. Bu durumda gerek gördüğümüz takdirde sizlere belli bir süre eğitim verebiliriz yada deneme yazar olarak çalışma fırsatı sunabiliriz. Bu sizin özgeçmişinizin ne kadar kaliteli olduğu ile alakalı bir durum.

Ayrıca eğer ki başvurunuzu kabul etmemişsek, size neden kabul edilmediği ile ilgili bir bilgilendirme E-Postası yollarız. Bu sayede nerede yanlış yaptığınız görebilir ve bunları geliştirmek için çaba harcayabilirsiniz. Sonrasında ise bu konularda yeterli ilerlemeyi kaydettiğinizi düşündüğünüzde tekrardan bize başvuru yapabilirsiniz.