Google’de Yaptığınız Her Aramadan 25 Kuruş Kazanın

0

Hepimiz günlük hayatlarımızda internette onlarca, hatta yüzlerce arama yapıyoruz. Yaptığımız bu aramalar sayesinde arama motorları para kazanıyorlar. Şimdi ise bu işi tersine çevireceğiz. Yani yaptığınız her arama başına arama motoru size para verecek. Olur mu canım öyle şey demeyin. Presearch arama motoru sayesinde oldu bile. Gelin bu sistemin detaylarına hep birlikte bir göz atalım

Presearch temelinde bir arama motoru servisi ve sizin yaptığınız her bir aramada size 0.50 precoin veriyor. Yani 20 arama yaptığınızda 10 precoin sahibi olabiliyorsunuz. 10 precoin’de şu anda 3 Tl gibi bir para yapıyor. Sadece internette 20 adet aratma yaparak 3 Tl kazanmak bence kulağa oldukça hoş geliyor. Üstelik 20 artama yapmak en fazla ne kadar sürebilir ki ? En fazla 10 dakika. Günce sadece 10 dakikanızı ayırın ve 3 Tl para kazanın.

Üstelik sistem sadece bu kadar ile sınırlı da değil. Dediğim gibi Presearch ile her bir arama yaptığınızda size aslında bir para değil bir coin veriyor. Bu coin değer kazandığında sizin aldığınız 25 kuruşta değer kazanıyor. Bu bağlamda şu anda bir bitcoinin 58.480,66 Tl değeri olduğunu belirtmemde fayda var. Bundan yıllar yıllar önce bitcoinde 0.2 dolar gibi paralara alınabilen bir coin türüydü. Lakin yıllar içerisinde değerine değer kattı ve ilk başta elinde 1 bitcoini olan insanları bile zengin etmeyi başardı.

Precoin’de şu anda tıpkı bitcoin gibi bir coin sistemi ve temeli presearch arama motoruna dayanıyor. Sistem şu anda yeni kurulduğu için precoin başına 25 kuruş gibi oldukça düşük bir ücret sunuyor. Ama insanlar bu arama motorunu kullanmaya başladıkça bu ücretin değeri kat ve kat artacak. Bu noktada presearch ne kadar popüler bir arama motoru olursa o kadar fazla para kazanabilirsiniz. Bu yüzden asıl sormamız gereken soru şu ? Presearch insanlara arama başına para verirken insanlar yine de google, yandex gibi arama motorlarını kullanırlar mı ? Bence hayır, kullanmazlar. En azından ben kullanmıyorum ve precoin sayesinde yılda 1000 tl kadar para kazanıyorum. Ailemdeki insanlara da bunu önerdim ve onların telefonlarına da bunu kurdum. Bu sayede toplam 3000 Tl’nin üstünde ek bir gelir imkanımız oldu. Üstelik tekrar belirtiyorum bunun için ek bir çalışma falan yapmıyoruz. Sadece Google’de aratacağımız içeriği Presearch’de aratıyoruz.

Presearch Nasıl Kullanılır ?

Presearch’a üye olmak oldukça basit. Öncelikle kendilerinin websitesine giriş yapıyoruz. Eğer internet sitesine kendiniz girerseniz direkt sıfırdan başlarsınız. Ama bu bağlantıyı tıklayarak kayıt olursanız, o zaman hesabınızda 25 precoin ile başlangıç yapmış olursunuz. Bu da bugünün parası ile 6-7 Tl gibi bir para yapıyor. Linke tıkladıktan sonra karşınıza bu şekilde bir sayfa açılacak

Buradan “Sign Up Now!” yazan yeşil yazıya tıklıyoruz. Sonra karşımıza çıkan pencereye e-mail adresimizi ve presearch’a girerken kullanmak istediğimiz şifreyi yazarak kayıt oluyoruz. Kayıt olduktan sonra karşınıza şu şekilde bir sayfa gelecek.

Eğer bu sayfa geldiğinde sağ üst köşede 25 PRE yazıyorsa, bu her şeyi doğru yaptığınız anlamına geliyor. Artık ihtiyacınız olan tek şey arama yapmak. Bu bağlamda bu arama motorunu kullanmayı unutmamak için varsayılan tarayıcınızdaki arama motoru olarak ayarlamayı unutmayın. Bunun için google chrome ayarlarınızı açtıktan sonra görünüm sekmesinin altında bulunan

ana sayfa düğmesini göster yazısının yanındaki tiki aktif edin ve yeni sekme sayfasının altındaki yeri https://presearch.org/ bağlantısını yapıştırın. Sonrasında ise ana sayfaya her bastığınızda presearch arama motorunun bulunduğu sayfaya geleceksiniz.

Bu noktadan sonra yaptığınız her bir arama başına 0.50 pre coin kazanıyorsunuz. Kazancınız 1000 Precoin olduğunda ise istediğiniz bir Wallet’i kullanarak bu parayı çekebiliyorsunuz. Herkese bol kazançlar.

Not: 2 hafta önce precoin inanılmaz bir yükseliş ile 40 kuruşlara kadar çıkmıştı lakin sonrasında çok ciddi bir düşüş yaşadı. Şu anda precoin 9 kuruşa kadar düştü. İleride yeni gelişmeler yaşandıkça bu yazıyı güncelleyeceğim.

İlginizi Çekebilir

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.