Guardians of the Galaxy Vol.3 Ne Zaman Çıkacak?

0

Marvel evreninin yeni yapımlarından Guardians of the Galaxy çok büyük bir hayran kitlesine ulaştı. Öyle ki ikinci filmin çok sevilmesinden sonra hayranlar şimdiden Guardians of the Galaxy Vol.3 ne zaman çıkacak sorusu için cevaplar aramaya başladı. Avengers serisinin de sona ermesi ile tüm gözler Star-Lord’un dönüşüne odaklandı.

Guardians of the Galaxy Yönetmeni Geri Döndü!

Yapımın yazarı ve yönetmeni olan James Gunn, Marvel evreninde neler olabileceği ile ilgili bir sürü ipucu paylaşıyordu. Ancak Temmuz 2018’de yönetmenin kovulduğu ve ekipte artık yer almayacağı açıklanmıştı. Gelen tepkilere ve baskılara dayanamayan yapım şirketi Gunn’ı tekrar sonraki filmin yönetmenliğini yapması için işe aldı.

Guardians of the Galaxy Vol. 3 Ne Zaman Çıkacak?

James Gunn kovulmadan önce Guardians of the Galaxy Vol. 3 Marvel 4. Evrenin ilk filmlerinden bir tanesi olacak ve 2020 yılında vizyona girecekti. Ancak her ne kadar Gunn tekrar işe alındıysa da başka işlere öncelik verdiği için yeni film için daha fazla beklememiz gerekecek. Comic-Con sırasında açıklanan Marvel 4.evre filmleri içerisinde Guardians of the Galaxy Vol. 3 yer almadığı için yeni filmin 2022 yılında geleceğini söylemek doğru olur. Gunn 6 Ağustos 2021 de gelmesi planlanan sıradaki filmi The Suicide Squad üzerinde çalışacağı için yeni Guardians of the Galaxy filmine çalışmaya ancak 2021’de başlayabilir.

Guardians of the Galaxy Vol. 3 Kadrosu

Uyarı aşağıdaki yazının devamı Avengers: Endgame ile ilgili bilgiler içermektedir.

Infinity War isimli filmden sonra ekipten geriye sadece Rocket ve Nebula kalmıştı. Ancak neyse ki el şıklatma işi tersine çevrildi ki ekibin diğer üyeleri Peter Quill, Drax, Mantis ve Groot geri geldi. Dahası Endgame filmi sayesinde Gamora’da tekrar hayata döndü. Ancak ne yazık ki Gamora 2014 yılından geldiği için Guardians ekibi ile bir geçmişi bulunmamakta. Bir takım söylentilere göre ise Gamora Thanos’un tarafında olduğu için belki de el şıklatmayı atlatamamış olabilir. Gamora’yı canlandıran Saldana eğer Gamora hayatta kalmışsa “kötü Gamora”yı da canlandırmak istediğini açıkladı.

Gamora Geri Dönecek Mi?

Endgame’in yönetmenlerinden Anthony Russo Gamora’nın geleceği ile ilgili açıklama yapmaktan kaçınıyor. Russo: “Tony parmağını şıklatma hareketi yaptığında karşı taraftaki herkesin gitmesini dilemiş olabilir. Öyleyse Gamora hayatta kalmış mıdır? Kim bilir. Bu da başka zamanın hikayesi” dedi.

Endgame’in sonunda Thor’un da ekibe katılarak yolculuğa çıktığını da görmüştük. Bu nedenle üçüncü filmde Thor’u görmeyi de bekleyebiliriz. Sean Gunn’ın ise Kraglin olarak geri döneceği duyuruldu.

Guardians of the Galaxy Vol. 3 Konusu

Gunn’ın söylediğine göre bu üçüncü film, 2014 yılında başlayan Guardians serisinin unutulmaz sonu olarak planlanıyor.  Ek olarak üçüncü filmin ikincisinden 4 yıl sonra geçecek. Endgame’de yaşanan olaylardan sonra üçüncü filmdeki hiakyenin Gamora’yı aramaya odaklanacağı tahmin ediliyor. Gunn kovulduğunda en çok Rocket karakterinin gelişimini tamamlayamadığı için üzüleceğini belirtmişti. Bu nedenle üçüncü yapımın Rocket karakterinin gelişimi ile alakalı olacağını tahmin edebiliriz. Adam Warlock isimli çok iyi bilinen çizgi roman karakterinin de hikayey dahil edileceği konuşulanlar arasında.

Guardians of the Galaxy Vol. 3 Fragmanı Yayınlandı Mı?

Yaşanan kovulmalar ve ertlenmeler nedeniyle henüz ne yazık ki her hangi bir fragman yayınlanmadı. Eğer yapımın 2022 yılında geleceği ile ilgili haklıysak 2021 yılında düzenlenecek Comic-Con’da yeni görüntülere ulaşabiliriz.

İşte bu yazımız ile Guardians of the Galaxy Vol.3 ne zaman çıkacak sorusunu cevaplamış olduk. Henüz elimizde fazla bir bilgi olmasa da en azından Gunn yönetmen koltuğuna geri döndüğü için yeni çekilecek film hakkında beklentilerimizi yüksek tutmaya devam edebiliriz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.