Hakan: Muhafız 2. Sezon çıkış tarihi duyuruldu!

0

Netflix platformunun ilk Türk dizisi olma niteliğine sahip Hakan: Muhafız (The Protector) dizisinin 2.sezon tanıtım fragmanı resmi olarak yayımlandı. Uzun süredir dizinin ne zaman başlayacağı merak konusuydu. Yeni sezon için onay aldığı duyurulmuştu 2019 senesinde başlayacağı konuşulsa da yapımcı kanadından yayın günü ve tarihi konusunda resmi bir açıklama yapılmamıştı. Ayrıca yakın zamanda içinde Burçin Terzioğlu ve Engin Öztürk’ün gibi yeni oyuncuların da bulunduğu eğlenceli bir teaser yayınlandı.

Hakan: Muhafız 2. Sezon ne zaman başlayacak?

Kendisine verilen gizli görev doğrultusunda İstanbul’u koruma yükümlülüğü bulunan kişi Çağatay Ulusoy’dur. Canlandırdığı Hakan karakterinin macerasını konu alarak işlediği, Hakan: Muhafız dizisinin yeni sezonunun tarihi merakla bekleniyordu. Türkiye’de ilk defa gördüğümüz bu tür hem olumlu hemde olumsuz bir çok yorumu beraberinde getirmişti. Dizideki bazı sahneler ve efektler olumsuz yorum almıştı. Bu nedenle dizinin genelinin kötü olduğunu düşünüp izlemeyenler oldu. Ön yargılarınızı kırıp bir göz atmanızda fayda var. Eğer böyle bir ön yargınız varsa ve kırmayı başarırsanız 2.sezon, 26 Nisan 2019 tarihinde sizleri bekliyor olacak.

Hakan: Muhafız

Yeni sezonda bizleri neler bekliyor?

Hakan şehri Ölümsüz’den korumaya devam edecek. Peki şehir Ölümsüz’ün elinde mi kalacak? iki kadın arasındaki aşk çıkmazında kalan Hakan nasıl bir yol izlemeye devam edeceği yeni sezonda belli olacak. 2.sezona yeni oyuncular da dahil oldu. Fragmanda Cüneyt Arkını gören seyircilerde yeni sezon oyuncuları arasında yer alıp almadığı sorusu oluştu. Hakan: Muhafız dizisinin yeni sezon tanıtımında yer alan sanatçı Cüneyt Arkın, konuyla ilgili açıklama yayınladı. Sadece tanıtımda yer aldığını vurgulayan Cüneyt Arkın, yeni sezonda rol alacağı iddialarını yalanladı. 2.sezon oyuncuları arasında Çağatay Ulusoy, Hazar Ergüçlü, Okan Yalabık, Ayça Ayşin Turan, Burçin Terzioğlu ve Engin Öztürk gibi oyuncular yer almaktadır. Eğer Hakan: Muhafız dizisinin yeni sezon tanıtım fragmanına göz atmak isterseniz aşağıdan izleyebilirsiniz.

Hakan: Muhafız yabancılardan nasıl tepki aldı?

New York Times, Slate, Salon, Vanity Fair ve Playboy gibi yayınlar için televizyon eleştirileri yazan Joe Keller, Decider isimli internet sitesinde yayımlanan makalesinde Netflix platformunun Türk yapımı dizisi Hakan: Muhafız ile ilgili olarak “izlenmesi gerek” görüşünü dile getirdi. Dizinin ilk bölümü sizi içine çekiyor, modern İstanbul’da geçen tarihli bir savaş fikri bizim için çok ilgi çekici” diyen Keller, Şu yorumda bulunuyor: ”The Protector, gizemli etmenleri, modern dünyanın iş rekabetini ve sıradan bir adamın rüyalarını bir araya getirerek şaşırtıcı bir şekilde çekici bir şekilde çekici bir dizi ortaya çıkarıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.