Yaz ayına girişimizle beraber ses getiren çoğu film çıkışını yaptı ve çıkışını yapamayanlar ise Haziran ayına kaldı. Geçtiğimiz aylarda birçok başarılı film izledik ve izlediğimiz filmlerin tadı hala damağımızdan silinmemişken bu ay da çok başarılı filmler beyaz perdede yerini alıyor. Haziran ayı çıkacak filmler genellikle her yaş kitlesine hitap edişiyle ön planda duruyor.

X-Men: Dark Phoenix – 05 Haziran

Bu Ay Çıkacak Filmler (Haziran 2019)

Senelerce gücünün sonsuz oluşu konuşulan Jean’in sonunda Dark Phoenix oluşunu günümüz kalitesiyle göreceğiz. Hikaye X-Men’in erken safhalarında geçecek ve karakterlerin çoğunun gençliğini film içerisinde görecek ve Jean’in nasıl günümüzdeki haline geldiğinde tekrardan öğreneceğiz. Bunun yanı sıra Marvel evreninin en güçlü karakterlerinden birisi olan Dark Phoenix karakterini de beyaz perdede görmüş olacağız.

Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2 – 05 Haziran

Bu Ay Çıkacak Filmler (Haziran 2019)

2016 yılında “Her gün işe giderken evde bıraktığınız evcil hayvanlarınız, siz eve dönene kadar geçen süreç içerisinde ne yapıyor?” sözü ile yola çıkan Evcil Hayranların Gizli Yaşamı filminin devam filminde hayvanların macerası kaldığı yerden dur durak bilmeden devam ediyor. Bu filmde anlaşıldığı üzere filmin köpeklerinden bir tanesi kedi olmayı öğrenmeye çalışıyor. Bu filmin yönetmen koltuğunda ise Chris Renaud oturuyor.

Men in Black: International – 14 Haziran

Bu Ay Çıkacak Filmler (Haziran 2019)

Man in Black: International, yaşadığımız dünyayı kötülüklerden arındırmaya çalışan bir ekibin, bu güne kadar karşılarına çıkan en büyük tehdit olan köstebeği ortaya çıkarmak için kurdukları takımla birlikte yaşadıkları maceraları konu alıyor. İlk filmlerini severek izlediğimiz seri Chris Hemsworth’un seriye dahil olmasıyla devam ediyor. Oyunculuğunun kalitesi bakımından şüphe duymadığımız Chris Hemsworth’un yer aldığı Siyah Giyen Adamlar’ın yeni filmi senaryo ve anlatım biçimi olarak bizleri meraklandırmanın yanı sıra tedirgin de ediyor.

The Boat – 14 Haziran

Haziran ayı çıkacak filmler

Teknesi ile ava çıkan bir balıkçının hikayesi anlatan The Boat, haziran ayı çıkacak filmler listesindeki kaliteli duruşuyla göze çarpan bir gerilim yapımı. Filmde balıkçı yoğun bir sise yakalanınca yolunu kaybeder. ve bunun üzerine suyun yüzeyinde belirsiz bir şekilde ilerlerken, demir atmış bir yelkenli bulur. Yelkenlinin içerisinde birilerinin olabileceğini düşünen adam, teknenin içerisinde girip etrafı kolaçan etmeye başlar. Böylece de filmin sürükleyici hikayesi başlar. Tahmin edileceği gibi işler balıkçı için o kadar iyi gitmez.

Toy Story 4 – 21 Haziran

Haziran ayı çıkacak filmler

Her yaşa hitap ediyor oluşuyla gönlümüzdeki yeri farklı olan Oyuncak Hikayesi filminin sıradaki filmi de Haziran ayı içerisinde vizyona giriyor. İlk defa tarihler 1995’i gösterdiğinde hayatımıza giren Toy Story serisi hala da büyük bir seyirci kitlesiyle birlikte sevenleriyle buluşuyor. Yeni filmde ise bu zamana kadar alıştığımız Toy Story hikayesi devamını sağlayacak. Fakat hala da bir nokta koyacak gibi durmuyorlar. O yüzden uzun soluklu bir hikayeye hazır olsak iyi olur.

The 13th Friday – 21 Haziran

Haziran ayı çıkacak filmler

Korku filmleri arasında kült mertebesine ulaşmış isimlerden olan 13. Cuma serisinin yeni filmi geliyor. İsminden dolayı büyük bir ağırlığı olan serinin yeni filmi merakla bekleniyor. Paranormal olayların çok sık yaşanmadığı daha çok bir katil konusu edinen film gerilimi çok başarılı şekilde yansıtan yapımlardan birisi. Geçtiğimiz senelerde oyununun da çıkışıyla isminin gücünü arttırmış marka filmiyle de seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

Annabelle 3 – 28 Haziran

Haziran ayı çıkacak filmler

Korku sektörünün güçlü isimlerinden olan Anabelle serisinin de 3. filmi 28 Haziranda çıkışını gerçekleştiriyor. Korku seansı evreninde geçen Anabelle serisi korku kültleri arasında yerini almışken ara çok soğmadan bir filmin daha çıkışı duyuruldu. İsminin Annabelle: Comes Home olacağı duyurulduktan sonra Korku Seansı evreni severleri sıradaki film için daha çok heyecanlandı. Eğer haziran ayında korku filmi izlemeyi düşünüyorsanız çok başarılı bir fikir içerisindesiniz. Çünkü haziran ayı çıkacak filmler korku-gerilim bakımından çok güçlüler.

Eğer Mayıs ayı çıkacak filmler listemize göz atmadıysanız ona da buraya tıklayarak bakmayı unutmayın. Geçen ay da çok başarılı filmler çıkış yapmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir