İletişim

Fizidi.com olarak her zaman sizlerden gelen görüş ve önerilere açığız. Web sitemizi sürekli olarak sizlerden aldığımız geri dönüşler doğrultusunda değiştirmeye ve geliştirmeye çalışıyoruz. Bu yüzden eğer bize söyleyecek bir şeyiniz var ise, bizimle iletişim kurmaktan çekinmemenizi rica ediyoruz. Websitemizde ki ve sosyal medya kanallarımızda ki tüm yorumlarınızı okuyor ve dikkate alıyoruz. Bunun yanında bizlere ulaşabilmek için iletişim mail adresimize E-Posta’da gönderebilirsiniz.

İletişim Mail Adresi: iletisim@fizidi.com

Ayrıca ekibimizden birisine ulaşmak istediğinizde, sitemizde yer alan ekibimiz sayfasına gidebilirsiniz. Burada ekibimizde yer alan herkesin mail adreslerini görebilirsiniz.

Reklam Teklifleri

Fizidi.com olarak takipçilerimize fayda sağlayabilecek reklam ve sponsorluk anlaşmalarına oldukça sıcak bakıyoruz. Film, dizi ve oyun kategorileri içerisinde kalması ve herhangi bir şekilde +18 içerik bulundurmayan tüm reklam ve sponsorluk tekliflerine açığız. Bu konuda ki tekliflerinizi bize reklam@fizidi.com adresinden ulaştırabilirsiniz.

Önemli Not: Tarafımıza göndermiş olduğunuz tüm maillere en geç 3 iş günü içerisinde olumlu veya olumsuz dönüş yapılacaktır. Şayet eğer 3 iş günü içerisinde bir dönüş yapılmamışsa, muhtemelen göndermiş olduğunuz mail bize ulaşmamıştır. Böyle bir durumda mail bilgilerini kontrol edip iletinizi tekrardan göndermenizi rica ederiz.