Minecraft Modları Nasıl İndirilir ?

0

Bazen oyun modlarını indirmek gerçekten uğraştırıcı bir iş olabiliyor. Özellikle de neyi nerede bulabileceğinizi bilmiyorsanız. Ama emin olun Minecraft modları bu konudaki en kolay mod indirme yöntemlerinden birisi.

Eğer Minecraft modlarının nasıl indirileceğini merak ediyorsanız doğru yere geldiniz. Bugünkü yazımızda sizlere Minecraft modlarını nereden bulabileceğinizi ve bu modları nasıl indirebileceğinizi anlatacağız.

Minecraft Modları İndirme

Minecraft modlarını indirebilmek için ilk yapmanız gereken şey doğru bir websitesi bulmak. Bu konuda güvenli ve alıştığınız bir websitesini kullanmanızı tavsiye ederiz. Bizim tavsiyemiz minecraftmodlari.net websitesi. Bu sitede Minecraft hakkındaki herşeyi bulabilir ve indirebilirsiniz.

Yukarıdaki websitesine gittikten sonra indirmek için bir mod belirleyelim. Örneğin ben Not Enough İtems modunu indireceğim. minecraftmodlari.net adresinden Not Enough İtems sayfasına giriyor ve yazının son kısmına geliyorum.

Yazının en sonunda indirme linkleri olarak oyunun farklı sürümlerine ait linklerin verildiğini görüyorum. Buradan oyununuzun sürümüne göre seçim yapabilirsiniz.

Örneğin ben 1.11.2 için olan seçeneği indireceğim. Bu noktada Minecraft 1.11.2 için yazan yeşil yazıya tıklıyorum ve indirme işlemim başlıyor. İşte Minecraft modları nasıl indirilir sorusunun cevabı bu kadar basit. İhtiyacınız olan tek şey modların bulunduğu bir websitesine girmek ve indirme linkine tıklamak.

Tabii modu indirdiniz diye direkt olarak oyununuz içerisine eklenecek diye bir durum yok. Öncelikle indirmiş olduğunuz bu modu oyununuza manuel olarak eklemeniz gerekiyor. Bunu ise burada yer alan Minecraft modları nasıl yüklenir yazımızda detaylı olarak anlattık. Merak edenler buradan o yazıya da ulaşabilirler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.