Ozark’ın 3. Sezonu Ne Zaman Başlayacak

0

Güncelleme:

Ozark’ın 3. sezonunun çıkış tarihi bir video eşliğinde açıklandı. Dizinin yeni sezonu 27 Mart 2020 tarihinde izleyicileri ile buluşacak. Paylaşılan Teaser fragmana aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Netflix yapımı drama dizisi olan Ozark ilk 2 sezonunun ardından 3. sezon onayını da aldı. Dizinin hayranları tarafından oldukça merak edilen Ozark 3. sezon çıkış tarihi ise şimdilik 2019 yılı olarak gözüküyor. Lakin bu konuya detaylıca girmeden önce Ozark’ın ilk 2 sezonuna bir göz atalım.

İlk olarak 2017 yılında sinema severler ile buluşan Ozark. Çıkış yaptığı dönemde Breaking Bad adlı farklı bir yapıma benzerliğinden ötürü oldukça fazla eleştiri almış olmasına rağmen dizi, kısa süre içerisinde kendi tarzını ortaya koydu. Aradan geçen 2 sezonun ardından da hatırı sayılır bir izleyici kitlesine ulaşarak 3. sezonunun ne zaman çıkacağını merak ettirmeyi başardı.

Geçtiğimiz senenin yaz aylarında ise dizinin 2.sezonu yayımlanmış ve birçok kişi tarafından oldukça olumlu tepkiler almıştı. Karakter gelişimleri açısından oldukça hızlı bir sezon olan 2.sezonun olumsuz olarak gösterilebilecek tek tarafı olayların yeteri kadar çirkinleşmemesi olabilir. Dizi konusu gereği içerisinde sürekli kartel, uyuşturucu, mayfa gibi terimlere yer verdiği için, tüm diziyi aha şimdi bir şeyler olacak havası ile izliyorsunuz. Dizi ise daha çok bu konulara girmektense olayları daha stratejik yollar ile çözmenin peşinde. Zaten yazının başında da dediğim gibi bu bir drama dizisi, aksiyon değil.

Bu yüzden Ozark’ın 2. Sezonu benim beklentilerimi karşılamayı başardı. Sezonun sonunda ise 3. sezonun nasıl geçeceğine dair bizlere birçok detay verildi. Spoiler olmaması açısından bunları sizler ile paylaşmayacağım. Ama kısaca söyleyebilirim ki 3. sezon daha önceki sezonlara göre çok daha fazla kanlı geçecek gibi duruyor. Peki Ozark’ın 3. sezonu ne zaman çıkacak?

Ozark 3. Sezon Çıkış Tarihi

Dizinin başarılı geçen ilk 2 sezonunun ardından 3.sezonu da yolda. Geçtiğimiz senenin sonbahar aylarında yapılan açıklama ile Ozark 3. sezon onayını aldı. Ayrıca bu açıklama ile birlikte Ozark’ın 3. sezonu ne zaman çıkacak sorusunun da cevabı verildi. Yapılan açıklamada Ozark dizisinin 3. sezon çıkış tarihi olarak 2019 yılı belirtildi. Bölüm sayısı olarak ise dizinin yeni sezonu da yine 10 bölümden oluşacak.

Ozark 3. Sezon Oyuncuları

Dizi özellikle son sezonunda oyuncular ile yollarını ayırmak konusunda oldukça cömert davrandı. Şu anda Ozark dizisinde aktif olarak gözüken kişilerin 3. sezon için yeterli olacağını hiç sanmıyorum. Muhtemelen bu konuda önümüzdeki günlerde bir açıklama yapılacaktır.

Ozark 3. Sezon oyuncu kadrosu için beklenen açıklama sonunda geldi. Geçtiğimiz günlerde yapılan açıklamaya göre Ozark dizisinin yeni sezonunda birçok farklı oyuncuyu görebileceğiz. Edindiğimiz bilgilere göre yeni sezonda Ozark dizisinde yer alacak aktörler şu şekilde;

  • Tom Pelphrey
  • Jessica Frances Dukes
  • Joseph Sikora
  • Felix Solis

Tom Pelphrey: Dizinin 3. sezonunda Wendy Byrde’ün kaprisli küçük erkek kardeşi Ben olarak rol alıyor. Wendy’e süpriz bir ziyaret gerçekleştiren Ben, kim olduğunu ve kimlerden kaçtığını hızlıca anlatır.

Jessica Frances Dukes: Yeni sezonda ki FBI ajanı “Maya Miller” olarak karşımıza çıkacak. Tek amacı kumarhanede gerçekleştirilen kirli işleri açığa çıkarmak ve Marty’i alt etmek.

Joseph Sikora: Kansas City’nin mafya babası Frank Cosgrove’un oğlu Frank Cosgrove Jr.’ı canlandırıyor. Fevri bir kişiliğe sahip olan Frank Cosgrove Jr. kumarhane de para kazanma işinde çalışmak zorunda kaldığı Ruth ile kısa süre içerisinde çatışır.

Felix Solis: Meksika’nın en büyük ikinci uyuşturucu karteli Omar Navarro’yu canlandıracak. Evet, sonunda dizinin 3. sezonunda Omar Navarro’yu görebileceğiz. Ayrıca oyun dünyasının içerisinde olan kişiler için ufak bir hatırlatma yapalım. Felix Solis, 2002 yılında GTA Vice City oyununda oynayan birisi.

İlginizi Çekebilir

Ozark Dizi Konusu

Bilmeyenler yada bu dizi ile ilk kez karşı karşıya gelenler için Ozark konusu ile ilgili daha önceden yazdığımız detaylı bir içeriğimiz bulunuyor. Buradaki bağlantı üzerinden o içeriğe ulaşabilirsiniz.

Bunun haricinde kısaca burada da bahsetmemiz gerekir ise. Martin Byrde (Jason Bateman) bir uyuşturucu kartelinin para aklama işini yapmaktadır. Bir gün bu para aklama ekibinde bir şeyler ters gider ve bu ekipten birilerinin kartelin parasını çaldığı ortaya çıkar. Bunun üzerine Kartel’in bölge görevlisi, para aklama ekibindeki herkesi tek tek öldürür. Sıra Marty’e geldiğinde Marty kartel’in görevlisine reddedemeyeceği bir teklif yapar. Kartel’in görevlisi ise bu teklifi kabul eder. Teklifte Marty Ozark adı verilen bir yere gideceğini ve çok kısa süre içerisinde inanılmaz yüksek paralar aklayacağını söylemiştir. Lakin bu Marty’nin kendini kurtarabilmek için söylediği koca bir yalandan ibarettir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.