Sex Education 2. Sezon ne zaman çıkıyor? Bütün detayları

0

Bir orijinal Netflix yapımı olan dizi Sex Education çıkışıyla beraber gençlik dizilerine yeni bir tat getirmeyi hedefledi. Görünen o ki bu işte de başarısız olmadı. Çıktığı günden bu yana epey ilgi toplamayı başaran komedi-drama konseptli olan dizi, liseye giden gençlerin cinsel problemlerini ve aralarındaki ilişkiyi anlatıyor. Hitap ettiği kitleyi çok başarılı bir şekilde yakalamayı başaran dizi kafalarda ikinci sezon ne zaman başlayacak sorusunu yarattı. Sanki Netflix de özellikle dizinin gelecek sezonu ile ilgili konuşmayarak sevenlerini iyice meraka ve beklentiye sokuyor. İşte dizinin 2. sezonuyla ilgili bütün bildiklerimiz.

Sex Education 2. Sezon ne zaman başlıyor:

Dizinin ilk sezonun bitiminde bariz bir şekilde ikinci sezonu işaret ettiler. Bunun ardından ise Netflix, dizinin yeni sezonu için sekiz yeni bölümün geleceğini onayladı ve duyurdu. Fakat dizinin sevenlerini üzen bir haber ise çekimlerin ilkbahar itibariyle başlayacak olması oldu. Kesin bir tarih duyurulmuş olmasa da ilkbaharda başlayacak çekimlerin bitimi ve sunuma hazır hale gelmesi 2019’un sonunu veya 2020 yılının başını bulacağını tahmin ediyoruz. Bu yüzden nefesinizi bir süre daha tutsanız iyi edersiniz.

Sex Education 2. Sezon oyuncuları:

Netflix, Otis olarak Asa Butterfield da dahil olmak üzere ilk sezonda izlediğimiz bütün Sex Education oyuncuları ikinci sezonda da olacağını resmi olarak onayladı. Buna ek olarak dizide sürpriz oyuncular olması tabii ki muhtemel.

Dizinin ikinci sezon kadrosunu merak edenler için kadro detaylıca şu şekilde olacak: Gillian Anderson (Jean), Emma Mackey (Maeve), Ncuti Gatwa (Eric), Aimee-Lou Wood (Aimee), Connor Swindells (Adam), Kedar Williams-Stirling (Jackson), Tanya Reynolds (Lily), and Patricia Allison (Ola).

Sex Education yeni sezonda neler olacak?

Her an her şeyin yaşanabileceği Sex Education sürprizlerle dolu bir sezonla geri dönecek. Dizide tam olarak neyin olacağını kestirmek oldukça zor ve ne oyuncular ne de ekip dizi hakkında hiç bir detay vermiyor. Dizinin yaratıcısı olan Laurie Nunn da Thrillist sitesine yaptığı bir konuşmada 2. sezondan şu sözleriyle bahsetti: ” Her an her şey olabilecek gibi hissettiriyor.” Bundan da anlayacağımız üzere Sex Education yeni sezonda Eric ve Otis bizleri çok farklı maceralara götürecekeler.

Sex Education 2. Sezon fragmanı ne zaman geliyor?

Büyük kitleleri hakkında konuşturmayı başaran bu dizi için maalesef ki henüz 2. sezon fragmanı yayımlanmadı ve yayımlanma tarihi hakkında da kesin bir bilgi verilmedi. Muhtemelen ilkbaharın sonlarına doğru çekimlerin bir kısmı tamamlandığında dizinin gelecek sezonuyla alakalı görüntüler görmeye başlayabiliriz. O zamana kadar dizinin ismini ancak çekimleri başladığında duyarız diye tahmin ediyoruz. Eğer Netflix’in popüler gençlik dizisi hakkında anlık bilgilere ulaşmak istiyorsanız sitemizi takip etmeyi unutmayın. Ayrıca o zamana kadar kendinizi romantik komedi filmleri ile de oyalayabilirsiniz.

Sex Education

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.