Sons of The Forest Ne Zaman Çıkacak? Bütün Detaylar

0

Tarihler 2014’ü gösterdiğinde hayatımıza giren The Forest, hayatta kalma ve korku temalarına farklı bir perspektiften bakarak bizlere sundu. Oyunun da ilgi görmesi üzerine yapımcı firma Endnight, The Forest markasını geliştirerek günümüzdeki haline getirdi. Bu demek değil ki bu oyunun son hali. Oyun hala güncellemelerle gelişiyor ve yenileniyor. Fakat The Game Awards etkinliği sırasında Endnight markası The Forest 2 yani Sons of The The Forest hakkında ilk ipucu denebilecek fragmanı yayınlandı. Fragman bizlere çok şey anlatmasa da The Forest severlerin aklına şimdiden yüzlerce soru takıldı.

The Forest oyunun finalinden anlayacağımız üzere bir devam oyunu olmayacak gibi duruyor. İlk hikayeyi başarılı bir şekilde noktalayan Endnight sıradaki oyunu Sons of The Forest ile bambaşka bir hikaye anlatmak istiyor gibi duruyor.

Fragman bir askeri helikopterde başlıyor ve elimizde ilk oyunun da geçtiği ada olan Peninsula’da bulunan laptoplardan var. Bu görsel ise aklımıza direkt bir soru getiriyor. Acaba Sons of The Forest bir devam veya önceyi anlatan bir hikaye mi sunacak? Bu sorunun gerçek cevabını asla bilemesek de oynayacağımız karakterin Timmy olacağına dair birçok söylenti etrafta dolaşıyor. Oyunumuz görünüşe göre bir askeri hikaye de yanı sıra sunacak ve oyunda patlayıcı silahlar da bulunacak.

Bu bilgiler dışında pek bir şey bilmesek de gördüğümüz kısa fragman bizleri epey heyecanlandırmaya yetti. Şimdi gelelim asıl merak edilen sorulara:

Sons of The Forest ne zaman çıkacak?

The Forest 2 ne zaman çıkacak? Sons of The Forest ne zaman çıkacak? Tarzındaki sorular şu sıralar çok popüler fakat ne Endnight firmasının ne de kulağına bol bol söylenti gelen editörlerin, oyun medyasının çıkış tarihinden haberi yok. Tek bildiğimiz oyunun 2018 tarihinde duyurulduğu ve o süreçten beri geliştirilmekte olduğu. Eğer dürüst bir tahmin yapmamız gerekirse Sons of The Forest 2020 ortalarında çıkacak denebilir. Fakat bu tarih ileri veya geri ilerleyecektir.

Endnigt firmasının ne kadar sosyal olduğunu hepiniz biliyorsunuzdur. Firma sık sık oyuncularıyla kafa kafaya verip geliştirme sürecinde destek istiyor ve oyunu istekler doğrultusunda geliştiriyor. Bu nedenden dolayı da yeni çıkacak oyun hakkında bilgi vermekte cömert olacaklarını tahmin ediyoruz. Sözün özü şu an bir çıkış bilgisi olmasa da elimize taze bilgiler geçtikçe sizlerle paylaşacağız.


The Forest Hileleri 2020 | The Forest Hile Nasıl Yapılır ?


Sons of The Forest konusu ne olacak?

The Forest 2 için ne bir konu ne de elde olandan fazla bir görsel biliyoruz. Fakat ortada oynacağımız karakterin The Forest 1 oyunundaki kurtardığımız oğlumuz Timmy LeBlanc olacağı gibi derin söylentiler var. Bunların hiçbiri kesin ve gerçek bilgi olmasa da Endnight bizi şaşırtacaktır. O yüzden garip duyumlara hazır olun. Bunun yanı sıra oyundaki karakterimizin bir asker veya özel bir tim üyesi olduğunu ve gittikleri adanın/yerin tehlikeli olduğunu biliyoruz. Tekrardan bir enkaz durumu söz konusu ve helikopterimiz düşüyor. Oyunların kafasına takılan başka bir şey ise ilk fragmandaki bizimle beraber önden yürüyen asker. Bu bir yapay zeka mı? Bu bir Co-Op oyuncu Tasviri mi? Bilemiyoruz işin aslında. Fakat her iki ihtimalde de oyun taş gibi duruyor diyebiliriz.

Eğer halihazırda The Forest oyununu bitirdiyseniz ve sıradaki oyununu beklerken arayı soğutmak istemiyorsanız Ormanda Geçen Hayatta Kalma Oyunları yazımıza göz atabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.