Starwars Efsanesi Bitiyor!

0

20 senedir hayatımızda yer eden, sinema başta olmak hayatımızın pek çok alanında karşılaştığımız bir efsanenin sonu geliyor! Starwars: Rise of The Skywalker Türkçe ismiyle Starwars: Skywarlker’ın Yükselişi filmiyle yaratılan sinematik evrenin sonuna geliyoruz.

20 Aralık 2019 tarihinde yayınlanacak filmin ardından Starwars evreni kesin olmasa da çok büyük bir ihtimalle sinema perdelerini veda edip başka ortamlarda sevenleriyle buluşacak. Peki nedir bu Starwars: Rise of The Skywalker? Evrenin sonunu getirip, hikayeye noktaya koyacak bir film olacak. J. Abrams tarafından yönetilen 2019 yapımı ABD uzay filmidir, Yıldız Savaşları devam üçlemesinin üçüncü ve genelde serinin son filmidir. Lucasfilm ve Bad Robot Productions tarafından yapımı üstlenilen filmin dağıtımını Walt Disney Studios Motion Pictures gerçekleştirecektir.

Film hakkında her türlü spoileri ve detayı vermekten kaçınan Disney filmin 2 saat 22 dakika yani 142 dakika olacağını duyurdu. Bunu yanı sıra Disney’in söylentilerine göre film bütün Starwars sevenlerine yüreğine hitap edecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.