The 100 Dizisinin 7. Sezonu Son Sezon Olacak

0

2014 yılında hayatımıza giren ve bilim kurgu izleyicileri tarafından oldukça fazla sevilen The 100 dizisi geçtiğimiz günlerde 6. sezonunu tamamlamıştı. Dizinin hayranları ise doğal olarak “The 100 7.sezon ne zaman çıkacak” sorusunun cevabını merak etmeye başladılar. Ama göründüğü kadarı ile dizi ile ilgili çok daha büyük problemler var. Çünkü dizinin yeni sezonu yani The 100 7.sezon dizinin son sezonu olacak.

The 100 7.Sezon Ne Zaman Başlayacak

Öncelikle en merak edilen konu olan The 100 7. sezon ne zaman başlayacak sorusuna bir cevap verelim. Görünen o ki The 100 yeni sezon için çok fazla beklememiz gerekmeyecek. Bir aksilik olmadığı takdirde The 100 dizisinin 7. sezonu 2020 yılının ilkbahar aylarında izleyenleri ile buluşacak. Çok büyük bir ihtimalle bu tarih bir önceki sezonun yayımlanmaya başladığı Nisan-Mayıs aylarına tekabül edecek.


Google’de Yaptığınız Her Aramadan 25 Kuruş Kazanın


The 100 Dizisi Final Yapacak !

Gelelim yazının asıl konusuna ve işin üzücü kısmına. Ne yazık ki The 100 7. sezondan sonra başka bir sezon gelmeyecek. Yani The 100 8. sezon asla çıkmayacak. Bu bilgileri CW Television Network’ün sahibi Mark Pedowitz, kendi ağzı ile söyledi.

Geçtiğimiz günlerde bir televizyon programına katılan Mark Pedowitz, The 100 dizisinin 8. sezonu görmeden final yapacağını açıkladı. The 100 dizisinin yeni sezonunun gelmeyecek olmasının sebebi olarak ise dizinin yaratıcısı olan Jason Rothenberg‘ın diziyi artık sonlandırmak istemesinden kaynaklandığını belirtti.

Dizinin yaratıcısı Jason Rothenberg ise açıklamalarında, dizinin tadını kaçırmadan sonlandırmak istediklerini belirtti. Her ne kadar dizinin fanlarından bu konuda tepkiler geliyor olsa da Jason Rothenberg, almış olduğu kararda ısrarcı gözüküyor.

Macera 1 Sene Boyunca Daha Devam Edecek !

Her ne kadar The 100 dizisinin 7. sezonunun ardından yeni bir sezon çekilmeyecek olsa da unutmamak lazım ki daha önümüzde 1 sezon daha yer alıyor. Ayrıca her güzel şeyin bir sonu vardır. Bu yüzden mümkün olduğunca önümüzdeki sezondan zevk almaya bakın. Ayrıca The 100 serisinin senaryosu yine The 100 adlı bir kitap serisinden uyarlanarak yapıldı. Bu bağlamda diziyi bitirdikten sonra elinizde okuyacak birkaç farklı kitapta bulunacaktır.

The 100 Dizisini İzleyebileceğiniz Platformlar

Eğer bu dizi ile alakalı hiç birşey bilmiyorsanız ve yeni başlamak istiyorsanız, dizinin biraz karışık olan izleme yöntemlerinden size bahsetmem lazım. Çünkü ülkemizde ki telif hakkı problemlerinden dolayı dizi birden fazla platformda bulunuyor.

Netflix:

The 100 dizisinin ilk 4 sezonu bu platformda bulunuyor. Normal bir Netflix üyeliğine sahip olduğunuz takdirde hiçbir problem yaşamadan ilk 4 sezonu izleyebilirsiniz.

Digitürk

Bazı telif hakkı sorunlarından dolayı Dizinin 4. sezonundan sonraki sezonlar ise Digitürk’de bulunuyor. Yani diziyi tamamen izlemek istiyorsanız 2 platformu da almak zorundasınız ve bu ciddi bir problem. Özellikle de sadece Netflix kullanan insanlar için.

The 100 7. Sezon çıkış yaptığında ise büyük bir ihtimalle Digitürk üzerinden yayımlanmaya başlayacak.

Umarız yetkililer bu duruma bir el atarlar ve önümüzdeki dönemlerde diziyi tek bir platformdan izleme şansına sahip olabiliriz.

İlginizi Çekebilir

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.