The Blacklist 7. Sezon Ne Zaman Başlayacak ?

0

NBC’nin popüler dizisi The Blacklist’in 7. sezonunun başlamasına sayılı günler kaldı. Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz aylarda yani The Blacklist 6. sezon yayımlanırken dizinin 7. sezon onayı verilmişti, lakin tarih bilgisi açıklanmamıştı. Fakat son gelen haberlerle birlikte dizinin yani The Blacklist 7. sezonun ne zaman başlayacak sorusunun cevabını artıkThe Blacklist biliyoruz.

NBC tarafından açıklanan bilgilere göre The Blacklist 7. sezon ne zaman çıkacak sorusunun cevabı olarak 4 Ekim 2019 tarihini gösterebiliriz. Evet yanlış duymadınız. The Blacklist’in yeni sezonu 4 Ekim 2019 tarihinde yayımlanmaya başlanacak. Bu tarihin oldukça iyi bir tarih olduğunu da belirtmemiz gerek. Çünkü hali hazırda dizinin 6. sezonu 4 Ocak 2019 tarihinde yayımlanmaya başlamıştı. 7. sezon için ise 4 Ekim 2019 tarihinin açıklanması gerçekten süpriz niteliğinde bir haber oldu.

Ayrıca belirtmemiz gerekir ki 7. sezon dizinin son sezonu olmayacak. Bu konuda internette bazı söylentiler dolaşmakta lakin bunlar gerçeği yansıtmıyor. Dizi henüz 8. sezon onayını almadı. Ama bu durum dizinin final yapacağı anlamına gelmiyor. Ayrıca The Blacklist NBC, televizyonunun en popüler dizisi. Bundan dolayı bu dizi mümkün olduğunca devam edecektir.


Google’de Yaptığınız Her Aramadan 25 Kuruş Kazanın


The Blacklist 7. Sezon Kaç Bölümden Oluşacak

Şu anda bu konu ile ilgili her hangi bir şey açıklanmış değil. The Blacklist’in yeni sezonunun 4 Ekim 2019 tarihinde geleceğini biliyoruz ama yeni sezonun kaç bölümden oluşacağı konusunda elimizde bir bilgi mevcut değil. Ama tahmin yürütecek olursak dizinin yeni sezonunun yine 20+ bir bölümle devam edeceğini söyleyebiliriz.

The Blacklist 7. Sezon fragmanı da şu an için yayımlanmadı. Fragmanın muhtemel çıkış tarihi olarak ise Eylül ayı gösteriliyor. Yeni sezon fragmanı yayımlandığında bu yazıyı güncelleyip fragmanı buraya ekleyeceğiz.

The Blackliste 7. Sezon Oyuncuları

Dizinin yeni sezon oyuncu kadrosu ile ilgili ise henüz bir gelişme açıklanmış değil. Hali hazırda The Blacklist dizisinin 7. sezonunda da aynı oyuncu kadrosunun bulunmasını bekliyoruz. Yeni oyuncular açıklandığında ise bu yazımızı güncelleyeceğiz.

The Blacklist Konusu

Dizi ile yeni tanışan kişiler için dizinin konusunu birkaç cümleyle anlatacak olursak. Dünyanın en çok arananlar listesinde bulunan eski FBI ajanı RED (Raymond Reddington) bir gün kendi isteği ile FBI’a teslim olur. Sonrasında ise tahmin bile edilemeyecek olaylar gerçekleşir. Özellikle suç ve gizem türlerini seven kişilere rahatlıkla tavsiye edebileceğimiz bir dizi The Blacklist (Kara Liste).

İlginizi Çekebilir

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.