The Boys 2. Sezon Ne Zaman Başlıyor

0

Söz konusu süper kahramanlar olduğunda karşımıza her zaman için muhteşem karakterler çıkartıyorlar. Asla hata yapmıyorlar ve her zaman normal bir insandan çok daha fazla güçlü oluyorlar. En azından bize şu ana kadar dayatılan süper kahraman portreleri bunlardan ibaret. Lakin 2019 yılında çıkan The Boys dizisi tamamı ile bu konsepte karşı duruyor. Dizide süper kahramanlarda aynı insanlar gibi hatalar yapabiliyor ve yanlış kararlar alabiliyorlar. Başlangıçta kulağa pek hoş gelmemiş olabilir. İşin açıkçası bende böyleydim. Ama dizinin İMDB sayfasındaki 8.9 puanı gördüğümde bu diziye bir şans versem ne olur ki ? diye düşündüm. Diziyi izledikten sonra ise açık bir şekilde söylüyorum. Bu dizi 2019 yılında izlediğim en iyi dizilerden birisiydi. Yoğun iş tempoma rağmen diziyi 3 gün içerisinde bitirdim. Sonrasında ise The Boys 2. sezonu beklemeye başladım. Peki bu popüler dizinin 2. sezonu yani The Boys 2. sezon ne zaman başlıyor.

The Boys 2. Sezon Onayını Aldı

Dizinin yapımcısı Amazon göründüğü kadarı ile The Boys dizisinden oldukça umutlu. Çünkü daha The Boys 1. sezon yayımlanmaya başlamadan 1 hafta kadar önce The Boys 2. sezon onayı verildi. Belirtmem gerekir ki bu tarz olaylar nadiren gerçekleşiyor.

The Boys 2. sezon ne zaman başlayacak konusunda ise şu anda elimizde net bir bilgi bulunmuyor. Lakin tahmin yapabilecek birçok bilgiye sahibiz. Bu bilgilerin başında ise dizinin 2. sezon çekimlerinin çoktan başlamış olmasını söyleyebiliriz. Tam tarihi henüz bilmiyor olsak da yaz aylarında The Boys 2. sezon çekimlerine başlanıldı. Bu da demek oluyor ki dizi çok büyük bir ihtimal ile 2020 yılının içerisinde çıkış yapacak. Bunu kesin olarak söyleyebiliriz. Hatta biraz daha detaya girecek olursak dizinin 2020’nin İlkbahar aylarının sonunda yayımlanma imkanının olduğunu da belirtebiliriz.

https://youtu.be/06rueu_fh30

Bunun haricinde The Boys 2. Sezon fragmanı hali hazırda yayımlanmadı. Zaten çekimleri birkaç hafta önce başlamış bir dizinin fragmanını beklemek pek doğru olmaz. The Boys 2. Sezon fragmanının ise bu yılın sonlarına doğru yayımlanacağını tahmin ediyoruz.

2. Sezon Oyuncu Kadrosu

The Boys 2. Sezon ne zaman çıkacak sorusunun yanı sıra bir diğer önemli konu ise dizinin 2. sezondaki oyuncularının kimler olacağı. Bu konuda şu ana kadar açıklanmış tek bir bilgi var. O da Aya Cash The Boys 2. sezonunda Stormfront karakterine canlandıracağının bilgisi. Bunun haricinde şu ana kadar açıklanmış bir oyuncu bilgisi bulunmuyor. Ve muhtemelen dizinin ilk fragmanı gelesiye kadarda bu konuda bir açıklama yapılmayacaktır.

Bizler ise yeni bilgiler geldikçe bu yazımızı sık sık güncelleyeceğiz.

İlginizi Çekebilir

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.