The King’s Man Ne Zaman Çıkacak?

0

Son yılların en çok sevilen filmlerinden Kingsman, yeni filmi ile geliyor. Hayranların kafasında uzun zamandır olan “The King’s Man ne zaman çıkacak” sorusu geçtiğimiz günlerde cevaplandı. Kingsman filmlerinin yaratıcısı Matthew Vaughn serinin yeni filmi ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Görünüşe göre Vaughn Kingsmene özel bir evren yaratmak istiyor. Bu durumun en büyük göstergesi de gelecek yeni filmin seyirciyi zamanda geriye götürecek ve her şeyin başlangıcını anlatacak olması.

Vaughn 2018 yılının Haziran ayında Kingsman’in üçüncüsünü çekmeyi planladıklarını açıklamıştı. Yapımcı, bu yeni gelecek filmin Harry Hart ve Eggsy’nin son filmi olacağını ve ilişkilerinin tamamlanacağını belirtmişti. Ek olarak The Golden Circle filminde tanıtılan Kingsman’ın Amerikan versiyonu Statesman’i de anlatacak bir yapım planladığını dile getirmişti. Hem de ek olarak Kingsman ile ilgili 8 bölümlük bir TV dizisi yapmayı planladıkları duyuruldu.

Yeni Kingsman Filminin İsmi Ne Olacak?

İlk olarak Kingsman: The Great Game olarak açıklanan yeni filmin adı daha sonra The King’s Man olarak değiştirildi. Hikayenin seyirciyi her şeyin başladığı noktaya götüreceği de yapılan açıklamalardan bir diğeri oldu.

The King’s Man Ne Zaman Çıkacak?

Aslında film ilk açıklandığında vizyona girme tarihi 8 Kasım 2019 olarak açıklanmıştı. Ancak daha sonra yapım bilinmeyen bir nedenle 14 Şubat 2020’ye ertelendi. Filmin çekimlerine ise Şubat 2019’da Birleşik Krallık ve İtalya’da başlandı.

Vaughn’nun son zamanlarda yaptığı açıklamalara göre ise Kingsman 3 için planlar hala sürüyor. Bu yılın sonunda ya da gelecek yılın yapımında başlanacak filmi 2021 yılında izleyebileceğiz.

The King’s Man Oyuncu Kadrosu

Yeni gelecek Kingsman filminin kadrosu ise bir hayli güçlü isimlerden oluşuyor. Başrolleri Ralph Fiennes ve Harris Dickinson paylaşıyor. Filmdeki diğer isimler ise şu şekilde; Aaron Taylor-Johnson, Gemma Arterton, Rhys Ifans, Matthew Goode, Charles Dance, Stanley Tucci, Daniel Bruhl, Tom Hollander, Robert Aramayo ve Djimon Hounsou.

Henüz bu isimlerin filmdeki karakterleri ile ilgili elimizde bir bilgi bulunmuyor. Zaman olarak ilk filmlerden farklı bir dönemi anlatacağı için görmeye alışık olduğumuz Colin Firth ve Mark Strong gibi isimleri göremeyeceğiz. Eğer ki bu filmde, Kingsman 3 için gerçekleşmesi planlanan olaylar ile ilgili ilk izlediğimiz filmleri içeren sahneler yer alırsa belki bu karakterleri tekrar görebiliriz.

The King’s Man Konusu

Her şeyin başlangıcına dönecek olan yapım seyircisini 1900’lerin başına götürerek Kingsman organizasyonunun nasıl oluştuğunu anlatacak. Filmin fragmanı yayınlandığı zaman kısa bir özet de izleyiciler ile paylaşıldı. Paylaşılan özet ise şu şekilde; “Tarihin en kötü suçlu beyinleri bir araya gelerek dünya üzerinden milyonlarca kişiyi silmenin bir planını yapmıştır. Ancak onları durdurabilecek tek bir kişi hem zamanla yarışmalı hem de tüm yeteneklerini sergilemelidir.  Tarihteki ilk bağımsız suçla savaşan örgütün ortaya çıkışını keşfedeceksiniz.”

Kingsman serisi ile ilgili bildiğimiz tüm bilgiler bunlar. 14 Şubat 2020’de vizyona girecek yapım üçüncü bir film olmak yerine bağımsız bir yapım olarak karşımıza çıkacak. Çok sevilen Kingsman organizasyonunun nasıl oluştuğu ve gelişim gösterdiği bu yeni gelecek yapım ile ayrıntılı bir şekilde anlatılacak. Uzun zamandır hayranların kafasını kurcalayan “The King’s Man ne zaman çıkacak sorusu da bu şekilde cevaplanmış oldu. Şimdiden herkese iyi seyirler!

The King’s Man filminin fragmanını buradan seyredebilirsiniz.

“Tüm Zamanların En Çok Hasılat Yapan Filmleri” yazımızı da buradan inceleyebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.