The Long Dark 3. Sezonuyla Geri Dönüyor

0

Herkesin büyük bir heyecanla ve merakla beklediği, hayatta kalma kategorisinde uzun zamandır sessizlik içinde olan The Long Dark 3. Sezon ile geri dönüyor! İşte oyunun yeni sezonu hakkında bilgiler, çıkış tarihi, 4. ve 5. sezon hakkında bildiklerimiz.

Başlarda 2018 bitmeden çıkması beklenen The Long Dark 3. Sezon ertelene ertelene 2019 Ekimi buldu. Yeni sezonla alakalı söylentiler ortalıkta dolaşırken oyunun yapımcısı olan Hinterland Studios kesin olarak hiçbir bilgiden söz etmedi ve sonunda geçtiğimiz haftalarda oyunun 3. sezon duyurusunu yaptı. ”Sessiz Kıyamet” olarak adlandırılan The Long Dark oyununun 3. ve yeni sezonu tarihler 22 Ekim 2019‘u gösterdiğinde çıkış yapacak ve Steam üzerinde yerini alacak!

Oyun yeni sezonu olan 3. sezon içerisinde ana karakterimiz olan Will Mackenzie karakterini oynamak yerine bu olayların içine düşmemize sebep olan eski eşimiz ayrıca ilk iki sezonda aradığımız karakter olan Astrid Greenwood’u oynayacağız. Büyük bir ihtimalle Astrid’in ne zorluklar çektiğini ne yollar izlediğini göreceğiz ve yeni sezonlara temel hazırlaması adına Mackenzie’den izlere rastlayacağız. Kim bilir belki de Boz Ana, Jaremiah, Hobbs gibi tanıdık karakterlere Astrid ile oynarken de rast geliriz.

The Long Dark 4. ve 5. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Bilindiği üzere Hinterland Studios bağımsız bir stüdyo. Bu yüzden iş gücü ve teknolojileri AAA oyun yapan firmalar kadar güçlü değil. Bundan ötürü olsa gerek Hinterlands’ın geliştirme süreci oldukça uzun ve kesin olmayan tarihler üzerinden gidiyor. Yeni sezonlar için de bu böyle olacak gibi duruyor. Stüdyo yeni sezonlar için kesin bir bilgi vermese de oyunun 4. sezonunun çıkış tarihi için 2019’dan bahsettiklerini görmüştük. Umalım ki fikirleri değişmesin ve geliştirme sürecinde bir aksaklık olmasın.

Eğer Hinterlands Studios hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız ve anlık haberlerine ulaşmak istiyorsanız kendi marka sayfaları üzerinden paylaştıkları güncelleme notlarını, haberleri okuyup anlık bilgilere sahip olabiliriz. Oyun çıktığı günden itibaren de oyunun içindeki sırlardan ve harita detaylarından haberdar olmak için Fizidi.Com’u takipte kalın!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.