Thor 4 Geliyor!

0

Marvel sinematik evreni gün geçtikçe büyürken yeni haberler kulağımıza gelmeye devam ediyor. Tarihler 25 Nisan 2019’u gösterince çıkacak olan Avengers: Endgame için sayılı günler kaldı. Bu günler geçmezsek Avengers ekibinin yıldırım tansırı Thor karakterinden bizleri heyecanlandıran ilginç bir haber duyduk. Söylentilere göre Thor 4 filmi için çalışmalar başlayacaktı ki söylentiler gerçek oldu. Resmi açıklamaların ardından Chris Hemsworth, Thor 4 ile tekrardan beyaz perdede olacak.

Thor 4 Yolda

Thor ilk iki filmiyle ciddi, karanlık kimisine göre de ”sıkıcı” bir hava yakalamıştı. Üçüncü yani Thor: Ragnorak filmiyle bu monotonluğu kıran ekip daha eğlenceli ve daha aksiyonlu bir filmi izleyicilerin beğenisine sundular. Hazır Infinity Saga da bitiyor muhtemelen Captain America, Iron Man, Thor gibi karakterlerin filmleri üçleme olarak kalır ve bir şekilde bu karakterlerin bireysel hikayelerine veda ederiz diyorduk. Fakat bilirsiniz, Marvel bu izleri şaşırtmaya devam ediyor. Başta bu söylentilerin her ne kadar asılsız olacağını düşünmüştük fakat Thor: Ragnorak filminde Valkyrie karakterini canlandıran Tessa Thampson, Thor 4 filmi için hazırlıkların başladığını birinci ağızdan, resmi bir şekilde duyurdu. Bu durum da gelecekti filmler ve ara filmler için birçok soru işaretini kafalarda oluşturdu. Bu olayın hala blöf olabileceğini düşünsek de muhtemelen film yapılacaktır.

THOR

Thor, Avengers: Endgame’de ölmeyecek mi?

Demek ki Thor 4 geliyor. Bu da Thor’un sıradaki Avengers filmi olan Avengers: Endgame filminde ölmeyeceği anlamına mı geliyor. İnanın bu soruyu bilmek gerçekten çok zor. Fakat gerçekten Thor 4 çekimleri başlayacaksa bu durum Thor henüz evrene veda etmiyor demektir. Çünkü bir Thor solo filmi daha yapılacaksa bu filmin mutlaka Thor’un Avengers: Endgame’den sonraki ruh halini, yaşantısını ve Asgard’ı anlatması gerekir. Eğer tekrardan geçmişi anlatmaya kalkarlarsa bu gerçekten saçmalık olur. Marvel’ın da asla böyle bir hata yapacağını sanmıyoruz. Thor 4 ne zaman çıkacak diye bir soru sorarsanız maalesef ki film için belirli çıkış tarihi veya çekimlerin ne zaman başlayacağıyla ilgili resmi bir duyuru yok. Umalım ki sıradaki Thor filmi hepimizi mutlu etmeyi başaran sağlam bir devam filmi olur. Avengers: Endgame’den bu kadar bahsetmişken kimlerin öleceğini merak ediyorsanız, tahmin yaptığımız yazımızı buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.