Transformers 6 için hazırlıklar başladı

0

2007 senesinde yapılan Shia LaBeouf’lu filmle başlayan Transformers serisi, gişede gerçekten büyük bir başarı elde ettikten sonra maalesef ki seri üretim mantığına dönüştü ve kendisinden sonra dört devam filminin gelmesine neden oldu. Sürekli robotların birbiriyle dövüşmesini izlediğimiz, her yeni çıkan filmle kalitesi gittikçe düşen Transformers serisi, sinema yolculuğunu Transformers 6 ile devam ettiriyor.

Geçtiğimiz sene çıkan Travis Knight’ın yönettiği Bumblebee ile gişeden oldukça mutlu ayrıldı. Micheal Bay de bunun üzerine neden Transformers 6 ile yola devam etmeyelim dedi. Transformers her ne kadar gişeden oldukça iyi performansla ayrılsa da artık izleyicilerin ağzında limoni bir tat bırakmaya başladı. Her filmde neredeyse aynı hikayeyi izlediğimiz seri, gün geçtikçe kendini bitirmeye bir adım daha yaklaşıyordu. Fakat tam biz bunları düşünürken Bumblebee uzun zamandan beri izlediğimiz en iyi Transformers filmi olmayı başardı. Umalım mı yeni gelecek, ismi henüz duyurulmayan Transformer 6 filmi de kaliteyi daha da yukarıya çıkarır.

Transformers 6

Yine Michael Bay‘in yönettiği 2017 yapımı Transformers: The Last Knight‘ın yapımcısı Lorenzo Di Bonaventura, serinin geleceğine yönelik hepimizi isyan etme noktasına getirecek bir açıklamaya imza attı.

”Transformers 6 ile macera devam ediyor”

Lorenzo Di Bonaventura’nın açıklamasına göre Transformers: The Last Knight’a yeni bir devam filmi geliyor. Yani Transformers serisi 6. filmle maceralarına kaldığı yerden devam ediyor. Projenin detaylarıyla ilgili bilgi vermekten kaçınan yapımcı ekip, Optimus Prime ve Bumblebee karakterlerini aynı çatı altında buluşturacak filmler yapmak istediklerini de belirtti. Görünüşe göre ekip Avengers’ın gişe başarısından etkilenmiş ve ”Biz niye yapmayalım?” demiş gibi duruyorlar.

Transformers: The Last Knight’ın, diğer Transformers filmlerine göre daha kötü gişe yapmasının ardından serinin burada son bulacağını düşünüyorduk. Ancak yapımcı şirket Paramount Pictures’ın, Transformers ile ilgili planları bütün umutlarımızı yerle bir ediyor. Yine robotların birbirini yok edeceği yeni bir film izlemek konusunda herhangi bir hevesimizin kalmadığını belirtmemizde fayda var. Yine de umalım ki Transformers 6 kötü bir film olmasın ve bizleri utandırsın. Eğer sizler gelecek bu film için bize kıyasla daha heyecanlıysanız Transformers 6 ile ilgili bütün detayları sitemizden takip edebilir, anlık bilgilere ulaşabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.