Geçtiğimiz ay yayın hayatına başlayan diziler seyirciler tarafından çok sevildi. Önümüzdeki ay ise televizyon için hem yeni heyecanlar hem de eski mutluluklar vaat ediyor. Tüm dizi platformlarını da dahil ederek Haziran ayında yayın hayatına başlayacak ve de devam edecek dizileri sizler için araştırdık. İşte 2019 Haziran ayında ki yeni çıkacak diziler listemiz.

Fear the Walking Dead (AMC) – 2 Haziran

yeni çıkacak diziler

Yeni çıkacak diziler listemizde yer alan ilk yapım Fear the Walking Dead dizisi. Walking Dead dizisinin yan ürünü olarak yayın hayatına başlayan yapım beşinci sezonu ile ekranlara geri dönüyor. The Walking Dead ile ayrı evrende geçen Fear The Walking Dead’in senarist koltuğunda Dave Erickson ve Robert Kirkman oturuyor. Dizide zombi salgınından önce yaşananlar ve virüsün yayılış süreçleri inceleniyor. Yapım, Amerika’nın Los Angeles şehrinde geçiyor. Eğer diziye başlamayı planlıyorsanız beşinci sezona yetişmeniz için çok az vaktiniz kaldı, elinizi çabuk tutun. Yeni sezonda ise; hayatta kalma mücadelesi veren grubun, diğer kurtulanların yerini belirleme uğraşlarını ve geri kalanlarla birlikte dünyayı daha iyi bir hale getirmeye çalışmasını izleyeceğimiz duyuruldu.

The Handmaid’s Tale (Hulu) – 5 Haziran

Bu Ay Çıkacak ve Devam Edecek Diziler (Haziran 2019)

Hulu’nun en çok ses getiren ve Margeret Atwood romanının adaptasyonu olan seri, üçüncü sezonu ile geri dönüyor. Dizi; kadınların bütün haklarının ellerinden alındığı, sadece çocuk doğurmak ve çeşitli işlerde kullanıldıkları, erkeklerin egemen olduğu totaliter tarzda yönetilen bir ülkeyi konu ediniyor. Üçüncü sezonun tanıtımlarında, kadınların haklarını geri almak için Gilead’da devrim başlatacağının ipuçları verilmiş.

Black Mirror (Netflix) – 5 Haziran

Bu Ay Çıkacak ve Devam Edecek Diziler (Haziran 2019)

Her biri farklı yazar, yönetmen ve oyunculara sahip ve hayatımızı kolaylaştırması beklenen teknolojinin, bizi nasıl avucuna aldığını anlatan bu eşsiz yapım beşinci sezonu 3 yeni bölüm ile ekranlara geri dönüyor. Bu bilimkurgu antolojisi dizisi, insanlığın en görkemli buluşlarının ve en karanlık içgüdülerinin zıtlaştığı karmaşık ve teknolojiyle dolu bir yakın geleceği konu ediniyor. Yayınlanan fragmanlarda görüldüğü üzere; Black Mirror 5. sezon bölümlerinden birinde Miley Cyrus‘un yer alacağı anlaşıldı. Andrew Scott, Topher Grace, Nicole Beharie ve Angourie Rice gibi isimler de bu sezon dizide yer alanlar arasında.

Big Little Lies (HBO) – 9 Haziran

Bu Ay Çıkacak ve Devam Edecek Diziler (Haziran 2019)

Belki de yılın en çok şaşkınlık yaratan duyurularından bir tanesi Big Little Lies isimli yapımın ikinci sezonun geleceği oldu. Yine bir kitap uyarlaması olan Big Little Lies aslında ilk sezonunda kitabın tüm hikayesini tüketerek seriyi tamamlamıştı. Aldığı ödüller ve gördüğü büyük ilgi sayesinde ikinci sezonun yapılacağı kararının çıkması çok uzun sürmedi. Beklentilerin bir hayli yüksek olduğu ikinci sezon için yapımcılar Meryl Streep’i seriye dahil ederek ilk sezonun başarısını yakalamak istediğini göstermiş oldu. İlk sezondaki başarıyı yakalayıp yakalayamayacakları ise 9 Haziran sonrasında belli olacak.

Pose (FX) – 9 Haziran

Bu Ay Çıkacak ve Devam Edecek Diziler (Haziran 2019)

Ryan Murphy yapımı olan dizi ikinci sezonu ile 9 Haziran’da geri dönüyor. Amerikan toplumunun yaşantısının konu edinen ve 1980’lerde geçen yapım, New York’ta yaşayan insanların hayatına odaklanıyor. Dizide yer alan New York City’nin ışıltılı ve entrikalarla dolu düzeninde sıkışıp kalan New Jerseyli çift Stan ve Patty’yi Evan Peters ve Kate Mara canlandırıyor.

Los Espookys (HBO) – 14 Haziran

Bu Ay Çıkacak ve Devam Edecek Diziler (Haziran 2019)

Bu ay çıkacak ve devam edecek diziler listemizin sıradaki yapımı; Los Espookys. HBO’nun İspanyolca dilinde olacak yeni yapımı için onay çıktı. Komedi serisinde; Meksiko’da yaşayan bir grup arkadaşın korkuya olan aşırı düşkünlükleri nedeniyle başlarından geçenler anlatılacak. Serinin yapımcılığını Saturday Night Live’dan Lorne Michaels ile Fred Armisen üstlenecek.

City on a Hill (Showtime) – 16 Haziran

yeni çıkacak diziler

Ben Affleck ve Matt Damon’ı tekrar bir araya getirip, Boston’a dönüş yaptıran yeni bir yapım geliyor. Baş rolde Kevin Bacon’ın yer alacağı dizi; 1990’lı yılların başlarında, bölge savcısı Decourcy Ward ile yozlaşmış olmasına rağmen saygın bir FBI ajanı olan Jackie Rhodes’un kurduğu sıra dışı ittifakı konu alıyor. Ben Affleck ve Matt Damon, ilk kez birlikte çalıştıkları 1997 yapımı Good Will Hunting ile En İyi Orijinal Senaryo Oscarı’nı kazandığı için diziyle ilgili beklentiler bir hayli yüksek.

Euphoria (HBO) – 16 Haziran

Bu Ay Çıkacak ve Devam Edecek Diziler (Haziran 2019)

HBO ve A24 işbirliği ile ortaya çıkan bu yeni yapım, kadrosuna eklediği Zendaya, Maude Apatow ve Sydney Sweeney gibi yıldızlar sayesinde şimdiden adından söz ettiriyor. Liseli gençlerin alkol, uyuşturucu, cinsellik ve kimlik kargaşası gibi sorunlar ile mücadelesini anlatacak dizi iddialı yapımlar arasına girmeyi umuyor.

Riviera (Sundance Now) – 16 Haziran

yeni çıkacak diziler

Refah içerisinde yaşarken kocasını kaybeden Georgina ekranlara geri dönüyor. Julia Stiles’ın canlandırdığı karakter Georgina hem kocasının ölümü ile ilgili yeni gelişmelerle karşı kaşıya kalacak hem de kendisini para aklama aktivitelerinin ortasında bulacak.

Dark (Netflix) – 21 Haziran

yeni çıkacak diziler

Netflix’in Alman yapımı olan orijinal dizi Dark, 2.sezonu ile geri geliyor. Kayıp çocukları, zaman yolculuğu ve bilim kurgunun baş gösterdiği yapım yeni sezonunda da seyirciye güzel bir hikaye vaat ediyor. İlk sezonda iki çocuğun kaybolması üzerine gelişen gizem dolu olayları konu edinen dizi, yavaş ilerleyen ilk birkaç bölümün ardından hızlanan temposuyla hayran kitlesini arttırmıştı. Yapımın yeni sezonunda ise geleceğe yolculuk yaparak, 2052 yılında yaşanacak olayları izleyeceğiz.

The Loudest Voice (Showtime) – 30 Haziran

yeni çıkacak diziler

Fox News’un kurucusu Roger Ailes’in hayatını konu edenecek yeni bir yapım geliyor. Russell Crowe’un Roger Ailes’i canlandırdığı dizide, Naomi Watts’ı Gretchen Carlson, Sienna Miller’ı ise NBC’de çalışan haber yapımcısı Elizabeth “Beth” Ailes rolünde izleyeceğiz.

2019’un haziran ayında ki yeni çıkacak diziler listemizde bu dizi ile sona eriyor. Önümüzde ki ayda tekrar burada görüşmek üzere. Bu süre zarfında ise daha önceden hazırlamış olduğumuz bu ay çıkacak filmler ve bu ay çıkacak diziler listelerimiz ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir