Bu Ay Çıkacak Ve Devam Edecek Diziler (Temmuz 2019)

0

2019 yılının sonuna yaklaştığımız yeni ayda iddialı diziler gelmeye devam ediyor. Diziler için verimli geçen bu yıl, Temmuzda da yayınlanacak pek çok yapımla başarısını sürdürmeyi garantiliyor. Her ay düzenli olarak hazırladığımız “Bu Ay Çıkacak ve Devam Edecek Diziler” listemizin yenisi ile geri döndük. Tüm platformları dahil ederek, Temmuz ayında yeni başlayacak ve devam edecek dizileri sizler için araştırdık. Bakalım yeni çıkacak diziler Temmuz 2019 listemizde neler yer alıyor.

Divorce (HBO) – 1 Temmuz

Sarah Jessica Parker’ın başrolde yer aldığı ve boşanma sürecinden geçen bir çifti anlatan dizi 3.sezonu ile ekranlara geri dönüyor. Thomas Haden Church ile birlikte rol aldıkları yapım beklentileri tam olarak karşılayamasa da yapım hayatını sürdürüyor. Sex and The City hayranları Sarah Jessica Parker’ı özlediyse seriye göz atabilir ancak beklentileri yükseltmemekte fayda var.

Stranger Things (Netflix) –  4 Temmuz

Uzun zamandır yeni sezonu beklenen Stranger Things, 3. sezonu ile 4 Temmuzda ekranlara geri dönüyor. 1985 yazının Temmuz ayına geri döneceğimiz yeni sezonda Hawkins’i tekrar ziyaret edeceğiz. Serinin yeni sezonu ile ilgili ayrıntılı yazımızı da buradan okuyabilirsiniz.

Suits (USA) – 17 Temmuz

Yapımcıların ve kanalın devam edip etmemesi konusunda bir türlü karar veremediği legal drama türündeki dizi, dokuzuncu ve son sezonu ile ekranlara geri geliyor. New York bölgesinde bulunan hukuk firmasının avukatlarını konu edinen yapım için iki sezon önce sonlandırma kararı alınmıştı. Ancak konu değişiklikleri ve kadroya yeni isimlerin dahil olması ile tekrar şansını deneyen yapım için yolun sonu göründü. Son sezonu ile hayranlarına veda etmeye hazırlanan diziyi 17 Temmuzdan itibaren izleyebilirsiniz.

The Boys (Amazon Prime) – 26 Temmuz

Yeni çıkacak diziler 2019 listemizde yer alan bir diğer yapım The Boys (Amazon Prime). Aynı isimli çizgi romandan uyarlanan bu yapım, bir grup insanın güçlerini kötüye kullanan süper kahramanlarını avlamasını konu ediniyor. Yapımın kadrosundaki isimler ise şu şekilde; Karl Urban, Chace Crawford, Jennifer Esposito ve Dominique McElligott. Süper kahramanları içeren dizi arayışında olanlar, bu sıra dışı yapıma göz atabilir.

Orange is the New Black (Netflix) – 26 Temmuz

Son yılların en çok konuşulan ve farklılığı ile büyük bir hayran kitlesine ulaşan Orange is The New Black yedinci ve son sezonu ile izleyicisi ile buluşmaya hazırlanıyor. Drama ve komedi karışı olan ve hapishanedeki kadın mahkumları konu edinen dizinin yapımcıları iddialı bir sezon ile seyirciye veda edeceklerini duyurdu. Son sezonda başkarakterlerden olan Piper Chapman’ın hapishane sonrası özgürlüğe adapte olmaya çalışmasını izleyeceğiz.

Veronica Mars (Hulu) – 26 Temmuz

Genç bir kızın dedektiflik maceralarını konu edinen ve büyük bir hayran kitlesine sahip yapım yeni sezonu ile geri dönüyor. 2004 yılında yayın hayatına başlayan ve Rob Thomas’ın yapımcılığını üstlendiği dizi sadece dört sezon sürerek yayın hayatına veda etmişti. Yıllardır hayranları tarafından yeni sezonunun yapılması beklenen Veronica Mars yeni sezonu ikinci bir şansı elde ediyor. Dizinin başrolünde ise pek çok yapımdan aşina olduğumuz Kristen Bell yer alıyor.

Four Weddings and a Funeral (Hulu) – 31 Temmuz

1994 yılına ait klasik bir romantik komedi olan Four Weddings and a Funeral ekranlara dizi olarak geliyor. Mindy Kaling ve Matt Warburton tarafından uyarlanan yapım komediye aç bünyelere ilaç olmak için seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. Beklentileri şimdiden yükselten yapım Temmuz ayının sonunda yayınlanmaya başlayacak.

No One Saw a Thing (Sundance) – 31 Temmuz

Hem suç dizileri hem de mini serileri sevenlere müjde! No One Saw a Thing 1980’lerde işlenen suçu anlatan ve sadece altı bölümden oluşan bir belgesel serisi olacak. Bu suçla ilgili en sıra dışı şey ise 60 görgü tanığı olmasına rağmen bu tanıkların hiçbir şey görmediklerini iddia etmesi. Türünün sevenlerini heyecanlandıran seriyi ay sonunda izleyebilirsiniz.

Bu Ay Çıkacak Ve Devam Edecek Diziler (Temmuz 2019) listemizi burada sonlandırıyoruz. Önümüzdeki ay yeni hazırlayacağımız listede görüşmek üzere. Herkese şimdiden iyi seyirler diliyoruz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.